312844413

קצת עלי

אני ליטל, מתגוררת כיום בראש העין שמוקפת בהמון טבע וירוק בעיניים, משהו שאני חייבת סביבי ברמת היום יום.
מאיירת ויוצרת מאז שלמדתי להחזיק עיפרון. למדתי אומנות ואנימציה ורק בשנים האחרונות העזתי לנסות להפוך את תחביב הציור למקצוע של ממש.
לאייר ספרי ילדים היה תמיד חלום רחוק, חלום ילדות. כמה שאני שמחה שלבסוף החלטתי להעז ולהיכנס לעולם הצבעוני הזה!
מאושרת לפגוש ולהכיר אתכם הסופרים שמציתים את דמיוני
ויחד אתכם ליצור את הספר הבא שימגנט את הילדים לדפים ולצבעים. עד היום איירתי כ 15 ספרים. רובם יצאו לאור בהוצאות פרטיות (על ההבדלים בין הוצאה פרטית לחברה להוצאה לאור יכולים לקרוא כאן), חלקם אפשר למצוא בחנויות הספרים השונות, פרוייקטים משפחתיים אישיים מרגשים ופרוייקטים שונים ומרתקים לחברות כמו שניידר. אני מאיירת בפוטושופ ונעזרת בלוח ציור גדול שנותן לי אפשרות עבודה ממש כמו על דף. פיתחתי לי שיטת עבודה נוחה שאתם הסופרים תהיו חלק מכל שלב באיור ויהיה קל לתקן ולהבין את התוצאה הסופית.
כיום עוסקת באיור ספרי ילדים, אבל לא רק- עיצוב דמויות, איורים למאגזינים , איורים לפרינט ואון ליין ובין איור לאיור אני גם צלמת שמציירת במצלמה.
הקמתי חנות שהלב שלי נמצא בה, אני משתדלת כל הזמן ליצור ולעדכן אותה בציורים שנוצרו מתוך המון מחשבה ואהבה, כל קנייה מאוד משמחת אותי ומקווה שהציורים מקשטים את חדרכם בשמחה רבה. תמיד שמחה לקבל תמונות מהחדר עם האיור שהתחדשתם בו. מעבר לחנות אתם מוזמנים לפנות אלי במייל לשאלות או בקשות מיוחדות.
תודה שביקרתם,                    
מקווה שתהנו                            

צרו איתי קשר

Shopping Cart

תפריט נגישות